Sinu oma fotode raamat!

Parim võimalus säilitada Sulle tähtsaid sündmusi, on panna piltidest kokku oma raamat. Omaraamat on raamat, mille kujundaja oled sina ise. Sina valid teema, pildid ja kujunduse, meie trükime selle kvaliteetseks raamatuks.

Fotoraamat ja sisupaber

Omaraamatus kasutame raamatute sisu valmistamiseks kvaliteetset 150 gsm valget siidipaberit. Kõvad lamineeritud kaaned, matt, tagab puhta ja kvaliteetse väljanägemise. Ees- ja tagaleheks spetsiaalne valge paber, mis hoiab koos kaaned ja fotoraamatu. Raamatu esileheks olev kalkapaber annab sujuva ülemineku fotoraamatu sisule.

Tellimine ja kättetoimetamine

Tava tellimused täidetakse 3 tööpäeva jooksul. Kiirtellimus 24h jooksul, lisatausu 15€ . Jõulude eel ja mai kuus võib tellimuste valmimise aeg pikeneda. Tellimuse vormistamise hetkel saab valida endale sobiva kättetoimetus viisi. Tellimuse valmides saadetakse Teie e-posti aadressile sellekohane teade.

Meie trükikoda

Digitaalajastul, kus kõik on automatiseeritud, pakume teile võimalust säilitada oma mälestused tähenduslikult. Kasutame trükkimisel juhtivaid tehnoloogiaid tagamaks suurepärase kvaliteedi. Kasutame hoolikalt valitud materjale, mis tagavad toodete pika säilimise, sest ajas kasvab mälestuste hind.

 • I. Tõniste

  Olen südamest tänulik kogu Omaraamatu perele äärmiselt sooja suhtumise, vastutulelikkuse, töökiiruse ja professionaalsuse eest!

 • Anneli V. Tartust

  Ikka nii hea on meel kohe, et pean teid kogu südamest tänama. Oli eriliselt hea mõte teie firma poole pöörduda ja oma mõte teoks teha.

 • Tiina L. Pärnust

  Ausalt, mis ma ilma teieta teeks - uluks nagu hunt ja oleks rõõmutu :)) Suur kummardus kogu teie kambale!

 • Kaupo P. Tallinnast

  Omaraamat on parim ja kiireim viis luua ise midagi väga hubast, kodust ja isiklikku ja seda aastateks või siis hoopis aastate tagant.

 • Anneli V. Tartust

  Töö on teie poolt väga kvaliteetne. Toob suurt rõõmu meie perele. Aitäh!

 • I. Tõniste

  Omaraamatust on saanud viimase 8 aasta jooksul minu elu lahutamatu osa,kuna väärtuslikumat kingitust, kui fotoraamat oma lapse sünnipäevaks, pole lihtsalt olemas!